Partnerské weby, důležité informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Doporučené odkazy, důležité informace

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, Full HD pozadí na PC, Pozadí na PC, kuriozity, Omalovánky - dinosauři, F, Vlajky států USA, Databáze osobností Kdo je to?, Modelky a celebrity, internetové stránky, Ilustrace, obrázky, odkazy, pro dospělé

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Náš tip, důležité informace

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Wallpapers na PC ke stažení - wallpapers na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v mobilní telefon, tablet, mobil, monitor, smartphone, PC, počítač, notebook, phablet, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, Mac, BlackBerry OS, OSX, Windows Me, Windows NT, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Android, FreeBSD, Linux Xubuntu. Wallpapery na PC ke stažení z kategorií širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, motorky, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, nature - příroda, ptáci, květiny, Formule 1, hmyz a pavouci. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x1920, 1152x768, 1920x1080, 1024x600, 1280x960, 360x760, 1536x2560, 1280x1024, 375x667, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 854x480, 1366x1024, 3200x1800, 1152x864 atd.

Keywords:info, zdroje informací, Nejlepší hry pro dívky, multimédia, Přáníčka a obrázky k svátku, Webové html5 hry zdarma, Online testy zdarma bez registrace, V, Přání a obrázky, volný čas, Obrázky vlajek států světa, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Internet, síť, důležité informace

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky apod.

Pozadí na plochu PC - full HD tapety na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu PC. můžete využít v notebook, smartphone, obrazovka počítače, mobil, počítač, monitor, ultrabook, mobilní telefon, phablet, displej, PC a pro operační systémy Windows 10, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows Server 2012, macOS, Windows NT, OSX, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Slackware. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako wallpapery, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, zvířata, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, dopravní prostředky, auta, hudební tapety, jídlo a nápoje, rostliny, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, noční města, květiny, kytky, letadla, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby. Dostupné rozměry 800x1280, 412x846, Full HD 1080x1920, 1280x1024, 1200x1920, 1920x1440, 1440x960, 360x640, 375x667, 1536x864, 1280x854, 2560x1440, 1440x900, 1280x768, 1152x864, 2560x2048 atd.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Oddechové, Závodní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Karetní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Logické, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, zajímavosti, Seznam zkratek a akronymů, Athletic Bilbao, zadarmo, Dopravní značení, počítače, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, Vlajky měst České republiky, pro děti, Dopravní značky, školství

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Závody aut, Pro dívky, Hry pro děti, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Strategie, Akční hry, Adventury, Logické hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Střílečky, Sportovní hry a tak dále.

Informace, důležité informace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, ženy a dívky, halloween, ptáci, hudba, hmyz, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, přístroje, květiny, nápoje, mapy, osobnosti a lidé, zelenina, láska, ovoce, zvířata, symboly, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, stavby, rostliny, muži atd.

Klíčová slova: K, Stručný encyklopedický slovník, F, Přání k svátku, Online zeměpisné testy zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, tipy, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, zeměpis, webovky, Seznam přípon a koncovek souborů

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Závody aut, Pro dívky, Hry pro děti, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Strategie, Akční hry, Adventury, Logické hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Střílečky, Sportovní hry a tak dále.

World wide web, internet, důležité informace

Vtípky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, vtipy, fóry

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, vtipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O ženách, O důchodcích, O mužích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O škole, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O ekonomech, Frky ze života, O manželství, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech apod.

Myšlenky, hlášky, aforismy, přísloví, moudrosti, úsloví, moudra

Slavné citáty, Myšlenky, hlášky, aforismy, přísloví, moudrosti, úsloví, moudra, . Naleznete zde citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o zlu od různých známých osobností.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, herci a herečky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Válka, Diplomat, Křesťanství, Obchodník, Itálie, Vražedkyně, Podnikatel, Poprava, Antropolog, Textařka, Stoletá válka, Rock ‚n‘ Roll, Režisér, New Jersey Devils, Komik, Husité, Slovák, Sebevražda, Královna, Druhá světová válka, Závodník, Faraon, Podnikatelé, Sochař, Zavražděn, Pop, Charta 77, Český slavík, Filozof, Básníci, Slováci, Dallas Stars, Francouz, Brno, Upálen, Fotograf apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, humor, cestování, odkaz, linky, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, Státní prapory, internet, ú, Staré hry online, doporučujeme, weby, Liberecký kraj,

Několik fórů na závěr. Vtip Chudák krokodýl: Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Full-HD tapety na pozadí PC
Partnerské weby
Bayern München
Naše tipy
Vlajky měst Ústeckého kraje
Zajímavé internetové odkazy
Vymalovánky k tisku
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.